درباره ما…

logo

مفتخر است که همواره تلاش در ارایه جدیدترین کالاها با بهترین کیفیت و کارایی را دارد و در این راستا از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمیکند.

شرکت ما تلاش دارد تا جدیدترین کالا ها را همراه با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت در اختیار هموطنان عزیز قرار دهد و حتی الامکان سعی در کوتاه کردن دست واسطه ها دارد.

در این راستا با برقرار کردن ارتباطات قوی با کارخانه های سازنده کالا که کلیه استانداردهای جهانی تولید و کنترل کیفیت را رعایت میکنند سعی داریم که کالای مورد نظر را با کمترین قیمت ممکن به دست مصرف کننده برسانیم.

تلاش ما اینست که کالای مورد نظر با ارزانترین قیمت ممکن و بهترین کیفیت و بدون اعمال واسطه گری بدست مصرف کننده برسد.

تمام کالاهای ما دارای گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش مناسب و پشتیبانی میباشد.

 

بازرگانی پیشوا واردد کننده دستگاهای تصفیه آب و آب شیرین کنهای خانگی و صنعتی و نیمه صنعتی میباشد.

امروزه هزاران ماده شیمیایی و معدنی مضر در منابع آب آشامیدنی دنیا تشخیص داده شده اند که برخی از آنها برای سلامت انسان بسیار خطرناک میباشد و از جنبه میکربی عامل انتقال بسیاری از بیماریهای پوستی و گوارشی و خونی میباشند و از جنبه آلودگی شیمیایی نیز منشا ایجاد بسیاری از بیماریهای قلبی و کلیوی و انواع سرطانها میباشند.

بسیاری از این آلودگیها در آب آشامیدنی شهری در بیشتر نقاط دنیا دیده میشود.تامین آب آشامیدنی که سالم باشد و از نظر ظاهر نیز گوارا باشد از الویت بالایی برخوردار است

از طرفی استفاده از آبهای عرضه شده در بطری گران بوده و از اطمینان برخوردار نمیباشد لذا استفاده از یک سیستم تصفیه آب به روش اسمز معکوس بسیار بصرفه و اطمینان بخش میباشد.

 

استفاده از آب شیرین و سالم در تامین سلامتی و نشاط و پیشگیری از بیماریهای گوارشی و پوستی و کم خونی و ریزش مو و افسردگی ناشی از فقدان مواد معدنی مورد نیاز بدن بسیار مفید میباشد. 

تصفیه آب

¤